GÜNCELLEME 03 Mayıs 2018

 

Müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Satın aldığınız ürünlerden memnun kalmadığınız durumlarda 7 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. Uygun renk ve beden olması halinde değişim taleplerinizi de bu süre içerisinde işleme alabiliriz.

İade ve değişim sürecini başlatmak için lütfen buraya tıklayarak veya sayfanın altında bulunan Bize Ulaşın bağlantısını tıklayarak bizimle irtibata geçin.

Ürünün faturası ve orjinal ambalajı ile anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo firması ile 1214105949 müşteri numarasına geri gönderdiğiniz taktirde iade süreciniz başlatılacaktır. İade kargo takip numarasını bize bildirmeniz zorunludur.

Problemli ürün veya hizmet gerçekleşmesi durumunda iade kargo ücreti solaress.net tarafından, müşterinin adreste olmaması gibi diğer tüm durumlarda alıcı tarafından karşılanacaktır. İade işlemleri ödemeyi yaptığınız ödeme şekliyle gerçekleşecektir. İade sürecinde ürün ambalajının bozulmamış olması, ürünün yeniden satılabilir nitelikte olması ve varsa verilen tüm hediye/promosyonların birlikte iade edilmesi gerekmektedir.

Ücretsiz kargo ile yapılan siparişlerin iadesinde, bakiye 0 olacağından ilk gönderim kargo ücreti tahsil edilir. Birden fazla ürün içeren siparişlerde bazı ürünlerin iadesi durumunda yine kalan ürünlerin bakiyesinin ücretsiz kargo limitinde olup olmadığına göre ilk gönderim kargo ücreti söz konusu olabilir.

Gönderim sonrasında adreste bulunamaması ve kargonun geri dönmesi durumunda gönderim ve iade kargo ücretleri düşülerek müşteriye para iadesi yapılır ve sipariş iptal edilir.

Havale / EFT ile yapılan işlemlerin iadesi için iade talebi verirken ödemenin gönderileceği banka hesap no / IBAN no paylaşmanız gerekmektedir. Bankaların aldığı işlem ücretleri / komisyonlar alıcıya aittir, iade sırasında bu tutarlar düşülerek kalan tutar iade edilecketir.