ÖDEME SEÇENEKLERİ

1 -Sitemiz Üzerinden Kredi Kartı Çekimi

Her türlü kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Online ödemelerinizde sipariş sonunda kredi kartınızdan tutar, hemen çekilecektir.

Sipariş verme işlemi sırasında kargo bedeli faturanıza yansıtılmaktadır.

solaress.net 256 Bit SSL ile şifrelenmektedir. Sadece ödeme sayfaları değil tüm site ssl güvenlik kalkanı ve diğer teknolojilerle korunmaktadır.

Kredi kartı ödeme hizmeti için iyzico firması ile çalışmaktayız. İyzico, günümüz şartlarında üst düzey veri güvenliği sağlayan modern altyapısı ile hizmet vermektedir, peşin ve taksitli kredi kartı ödeme işlemlerini güvenle yapabilirsiniz.

2- Banka Havalesi Yöntemi

Dilerseniz banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz. Banka havalesi ile ödeme yaptığınızda havale açıklamasına TC. Kimlik numaranızı yazmanız gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası TR48 0006 7010 0000 0051 0294 79 IBAN numarasına veya 756 şube – 51029479 hesabına KEREM HAKAN ARMAY alıcı adı ile ödeme yapabilirsiniz.

3- Paypal ile ödeme

Paypal şu an ülkemizde hizmet verememektedir. Buna rağmen paypal hesabınız varsa bizimle iletişime geçin, paypal ile de ödeme yapabilirsiniz

TESLİMAT

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.

Siparişleriniz, onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda (Özel Gün ve Haftalar Haricinde ) Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilecektir. Müşteri memnüniyeti ve kalite standartlarımız gereği, 14:30 a kadar vermiş olduğunuz siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilir.

Siparişiniz Kargo firması tarafından 09:00 – 18:00 olan mesai saatleri içerisinde (hafta içi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

Teslimat adres değişikliği;

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan”Hesabım”sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz “Siparişiniz Hazırlanıyor” statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirmek için merhaba@solaress.net adresine e-mail gönderebilirsiniz. Eğer sipariş vermeden önce adres ile ilgili değişiklik yapmak isterseniz “Hesabım-Üye Bilgilerim-Adres Düzenle” işlem adımlarını kullanabilirsiniz.

Alıcı kişi değişikliği;

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan”Hesabım”sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz “Siparişiniz Hazırlanıyor” statüsünde ise alıcı kişi bilgisini değiştirebilirsiniz. Yeni alıcı bilgilerini iletmek için merhaba@solaress.net adresine e-mail gönderebilirsiniz.Eğer sipariş vermeden önce alıcı bilgileri ile ilgili değişiklik yapmak isterseniz “Hesabım-Üye Bilgilerim” işlem adımlarını kullanabilirsiniz.

Sipariş kargoya verilmiş ise ve adres değişikliğinde bulunmak istiyorsanız

Güncel adres bilginizi veya alıcı bilgilerini Kargo’ya iletebilmemiz için merhaba@solaress.net adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Adreste bulunamaması halinde;

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz satıcıya iade edilir.

 

Son Güncelleme: 05.03.2018